Polityka Prywatności

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy prawdziwyrozwoj.pl lub zostawiając swój adres email akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie http://www.prawdziwyrozwoj.pl/politykaprywatnosci.html

 

Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu prawdziwyrozwoj.pl, a w szczególności przy zapisywaniu się na newsletter możesz zostać poproszony o podanie swojego adresu e-mail oraz imienia. Twój adres e-mail jest mi niezbędny do prawidłowego dostarczenia Tobie informacji. Twoje imię pozwala spersonalizować wiadomości i zwracać się do Ciebie po imieniu.

Nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu prawdziwyrozwoj.pl.

 

Zmiany w Polityce Prywatności

Jako właściciel serwisu prawdziwyrozwoj.pl zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób ze strony prawdziwyrozwoj.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie udostępniam osobom trzecim danych presonalnych czy adresowych klientów/użytkowników prawdziwyrozwoj.pl.

 

Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam, a które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Przez niezapowiedziane wiadomości rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio lub pośrednio do serwisu prawdziwyrozwoj.pl i serwisów z nim związanych (np. zmiany, promocje, artykuły powiązane tematycznie) oraz wiadomości niekomercyjne (np. życzenia, osobiste komentarze).

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie zapisuj się na listę mailingową serwisu prawdziwyrozwoj.pl.

 

| Polityka prywatności

© PrawdziwyRozwoj.pl, All Rights Reserved.